Adventní kalendář: 3.

Tentokrát se přiznám k jedné guilty pleasure: už od dob seznamáckých Vánoc na pokračování čtu v adventním a předadventním období pravidelně vánoční rubriku Novinek. Pro nás vánoční freaky je tam denně zásoba čtení o všem, co se může týkat Vánoc, od letošních trendů ve výzdobě přes původ stromu na Staroměstském náměstí až po tipy na tematické výstavy a expozice.

Jako ilustrační fotku jsem sem původně chtěla dát náš adventní věnec – v neděli jsme si na něm zapálili symbolicky jen jednu zpola vypálenou čajovou svíčku, protože jsem myslela, že tu ještě svíčky máme, a když došlo na věc… zkrátka, nenašli jsme je. V pondělí jsme skočili jen do pekárny na metru pro něco k snídani, ale vzpomněla jsem si na svíčky a v přilehlém vietnamském krámku jsem je ke svému překvapení objevila. Svícen krásně hořel, ale když jsem ho chtěla zapálit dneska na fotku, knot odhořel, prsknul a takhle to dopadlo.

Poučení: nekupujte svíčky u Vietnamců 🙂

2 komentáře u “Adventní kalendář: 3.

  1. krásnej věnec máte 🙂 já jsem ostuda, my ještě nemáme žádnej 🙁 nějak se ne a ne vypravit na větve, děti jsou nějak setrvale nachcíplí, tak snad stihnem aspoň druhej advent

    • Kdybysme neměli tenhle už asi pět let starej, nějaký to chvojí v okolí a ty Vietnamce na zastávce, tak máme taky houby, z toho si nic nedělej 🙂 B. byla chcíplá minulej tejden a tenhle klempíruju já, takže chápu naprosto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.