Dneska mi poprvé začala topit klimatizace v autě

Takže je tady podzim.

V dobrém i zlém.

Dobrá je docházka dětí do institucí.
Dobré je snížení teplot na příčetnou úroveň, ale ještě ne úplně do mrazů.
Dobrý je burčák.
Dobrá je práce. (Tohle zní trapně, a zvlášť, když ještě před pár týdny jsem se kroutila jak vyhořelá žížala, jaký byl pitomý nápad snažit se živit psaním. Ale posledních čtrnáct dní prázdnin jsem se nemohla dočkat pracovní rutiny, zatímco Lvíček kňučel, jak se mu nechce do práce a ještě by chtěl další dovolenou.)

Horší jsou rýmičky.
Horší je narůstající provoz, což „ocením“ až teď jako každodenní řidička.
Horší jsou octomilky.
Horší je celá ta záplava restů, kterou je potřeba lopatu po lopatě odkopávat.

Ale celkově mám podzim pořád moc ráda. Podzim je kámoš. (Nezapomenu na úžasně teplé, suché a barevné babí léto ten rok, kdy jsme se vraceli koncem září z Irska na porod naší pidižvíny.) Ideální doba pouštět si playlisty koled, než mi v listopadu začnou pomalu lézt krkem, a pomalu, rozšafně a beze stresu si začínat rozmýšlet vánoční dárky. Tohle září se už navíc odehrály v mém okolí tři svatby a taky tři porody kamarádů nebo internetových známých. To je vysoko nasazená laťka (ale taky jsem si potvrdila, že ani jedno už bych zažívat nechtěla 😀 )

Ať nám takovej podzim vydrží co nejdýl 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Tak všelijak a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “Dneska mi poprvé začala topit klimatizace v autě

  1. Amen! Snad vydrzi slunce svitit jeste behem celyho rijna, kdy uz budou stromy v barvach. Vanocni darky, no ty brdo. To je zase vysoko nasazena latka pro me:)

    • Mně to nedá 😀 navíc, pokud bych chtěla něco z Číny (jakože se to snažím minimalizovat, ale některé extrabuřty člověk prostě jinde nekoupí), tak je už skoro nejvyšší čas…

  2. No, já dneska nějak blbě vidím, tak jsem četla, že ti v autě začala topit kanalizace 🙂
    To asi, že jsem včera četla u Kaschiky článek, co mi ještě dnes vězel v hlavě 🙂 Dávám odkaz https://kaschika.wordpress.com/2018/07/14/karma-je-zdarma/

    Jinak posledních pár dní to jde, jak je slunečno, barvy jsou krásné – ale ty ranní mrazy minulý týden mi podzim zas docela zošklivily. Takový ten přechod z tepla do zimy špatně snáším a každý rok prostě brblám… (i když si říkám, že nebudu)

    • Já zase miluju mlhy. Když v nich musím řídit, miluju je o dost míň, ale stejně mi zamlžená rána dělají radost, tak si je užívám 🙂 ale bude hůř, samozřejmě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.