Dřepkins

Close enough.

Maminky holčiček to možná znají: vedle LOL Surprise panenek další věc, u které si trpce říkám, že jsem to mohla vymyslet já a byla bych v balíku. Kousky dostatečně roztomilého plastu, které lze vyprodukovat v mnoha variantách a nutit předškolní a prvostupňové holčičky k dyndání nových a nových sadiček. V tomhle případě sladce se usmívající potraviny s ňuňu jmény jako Bára Brokolka a Čenda Čajsáček. Shopkins.

Vezměte nudnou věc jako suroviny a potřeby na vaření, dejte jim hezký kukuč a návod, jak je „skládat“ do „pokrmů“, a pro případ, že by se snad děti nekoukaly na reklamy, je procpěte do videí Lollipopz, idolek pre-teen YouTube. A je to.

Tohle teď poslouchám, bez nadsázky, padesátkrát denně. Prvních pár průchodů je docela zábava a nakopávačka, po dvacítce už máte chuť nakopnout něco (nebo někoho). Muž neprozřetelně slíbil, že Bibče Shopkins koupí. Na ledničce se nám ocitl papírek s odškrtáváním dnů, kdy odejdou ze skladu a kdy dorazí k nám domů.

Včera dorazily. A netrvalo ani pár hodin, než jsem je musela pro naprostou nespolupráci v základních organizačních věcech zabavit. Za pár minut, až se vrátí ze školy, je ale budu muset vrátit, jinak hrozí, že se mi dcera vrhne z okna.

Nemá to pointu. Jenom jsem vás chtěla přinutit, ať si to pustíte a nemám červa v hlavě jenom já. Co se dnes smaží… errr… vaří!

Příspěvek byl publikován v rubrice Pidižvíci, Tak všelijak a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u “Dřepkins

  1. Tohle nikdy nesmi videt Cicman. Nase rodina se doted vzpamatovava z frozen umeleho snehu se trpytkami, ktery ji nejaka dobra duse darovala ke kvetnovym narozeninam. Smrdel jako redidlo smichany s veterinarnim odvsivovacem a ty trpytky nachazim doted na podivuhodnych mistech vcetne temne zony pod posteli nebo v kleci krecka.

    • Co si budem, proklínám zem, po které ty barevnovlasé frajerky chodí. Odinstalovala bych YouTube, ale obávám se, že by si B nastudovala něco o ženevských konvencích 😀

      • Zlatí Pokémoni a Pán prstenů! To byla jediná mánie s mými chlapečky. Stačilo naplnit album kartičkami a pohlednicemi a byl klid… No, to „Pikachu, volím si tebe!“ mi ale teď taky automaticky naskočilo… ;-))) Ivča

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.