Tag: V peřinách

Taky mě dokáže naštvat, když všichni kolemblogeři publikují nějakou řetězovku a zakončí to „no, ale všichni, koho čtu, už to měli, tak fakt nevím, komu to předat“. Takže si to normálně sprostě ukradnu od Radky, protože se mi to líbí… a vůbec, dlouho už jsem žádnou takovouhle masovku nedělala.

Bez čeho už půl roku neodcházím do peřin?

Stydím se, ale je to mobil. Návyk z dob, kdy jsem v noci kojila, a noční kojení znamenalo třeba i hodinu – a jelikož jsem tenkrát neměla Paperwhite, podsvícený mobil byla jediná možnost noční zábavy. Dřív jsem telefony v ložnici odmítala. Dneska ho mám místo kusu papíru s tužkou, protože u postele odjakživa potřebuju něco na poznámky – před spaním člověka napadají ty nejlepší myšlenky!

Svůdné sansoussi nebo pohodlné pyžamo?

Pyžamo vždy a všude. Čím pohodlnější, tím lepší. Uznávám, že svůdné to moc není, ale to je stejně při společném spaní s batoletem akorát kontraproduktivní 😉 Ale i bez toho – na ledviny (a taky na nohy a ramena) musí být teplo, i kdybych se kvůli sexu měla převlíkat 😛

Kniha?

Jistě! I když poslední dobou spíš ten Kindle a většinou – kvůli dítěti – ne před spaním. (Občas si čtu, když je při usínání nutná moje pozornost, ale ne interakce.) Ale kniha a noční stolek k sobě prostě patří.

Kosmetické rituály?

Ehm… namažu si pusu Niveou. Občas obličej krémem, a když odněkud přijdu namalovaná, tak se předtím odlíčím. Jednou za uherák namažu ruce a to je všechno.

Sklenička něčeho dobrého před spaním?

Ano, prosím 🙂 Doufám, že to nevyústí v alkoholismus, ale sklenička vína, půlka Frisca, slza radleru nebo půl prstu Jamesona je poslední dobou spíš pravidlem než výjimkou. Příjemně to uvolní a je to pro mě takový předěl za celým dnem s mrnětem.

Chrápu?

Když mám rýmu nebo moc piju (což se v poslední době neděje). Jinak ne. Doufám. Aspoň Lvíček mě kvůli tomu nebudí, což naopak neplatívá 🙂

Snídaně do postele?

Ani moc ne. Já jsem nešikovná, takže to vyústí v postel plnou drobečků, ne-li hůř.

A komu bych chtěla nakouknout do peřin já? Na prvním místě Puffin, bez té to nejde, fanynka všech challengí, tagů a řetězovek. Taky by mě zajímalo, v čem stylovém chodí spát Sylvinka, a nakonec – nevím, jestli nikdo nevyzval Janinu, nebo na to jen nemá čas? 🙂 Ale kdo máte zájem, nestyďte se a zapojte i bez štafetového kolíku!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tak všelijak a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u “Tag: V peřinách

  1. V noci jsem si na tebe vzpomněla a říkala si, jestli tě náhodou tenhle tag ještě neminul a jak tak koukám, chopila jsi se toho sama. Dík, žes nás nechala do těch svých peřin nakouknout. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.