Widget jsme nestihli (2. týden)

…takže fotky tentokrát opět odkazem z blogu, snad už naposled 🙂 Tenhle víkend – kdybych nebyla za Golema – byl nebývale super. Dítě bylo hodný a všichni jsme si strašně užívali, že jsme spolu, až jsem z toho měla slzy na krajíčku. Dneska pidižvice vstávala v devět ráno (po bdění od půl páté do sedmi) a kolem druhé ještě L. usnula v kočárku a zařezávala až do pěti. Nemohli jsme ji probudit a brzo bylo jasné proč – vstala zase o pěkný kus větší a viditelně rozumově vyspělejší; třeba když L. řekl, že potřebuje utřít stůl, šla a podala mu hadr i „pís pís“ (=rozprašovač s čisticím prostředkem). Kdy ovšem usne, to netušíme.

A já se lokalizací bolesti a intenzivním googlením (akorát „blokáda zadku“ jsem radši hledala v anonymním okně) dobrala toho, že můj problém je nejspíš blokace SI skřížení, tedy spojení páteře a kyčlí. Všechny cviky, které jsem na to našla, cítím přesně v tom místě, kde mě to bolí, a trochu mi ulevují – tak se budu snažit cvičit a uvidím. Lékárnice mi na to samozřejmě odmítla prodat byť jen koňskou mast…

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u “Widget jsme nestihli (2. týden)

  1. tak at je brzo lip… jestli chces, mam jednu vybornou fyzioterapeutku, co me vzdycky zachranila… muzu dat kontakt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.