Widget jsme nestihli (2. týden)

…takže fotky tentokrát opět odkazem z blogu, snad už naposled 🙂 Tenhle víkend – kdybych nebyla za Golema – byl nebývale super. Dítě bylo hodný a všichni jsme si strašně užívali, že jsme spolu, až jsem z toho měla slzy na krajíčku. Dneska pidižvice vstávala v devět ráno (po bdění od půl páté do sedmi) a kolem druhé ještě L. usnula v kočárku a zařezávala až do pěti. Nemohli jsme ji probudit a brzo bylo jasné proč – vstala zase o pěkný kus větší a viditelně rozumově vyspělejší; třeba když L. řekl, že potřebuje utřít stůl, šla a podala mu hadr i „pís pís“ (=rozprašovač s čisticím prostředkem). Kdy ovšem usne, to netušíme.

A já se lokalizací bolesti a intenzivním googlením (akorát „blokáda zadku“ jsem radši hledala v anonymním okně) dobrala toho, že můj problém je nejspíš blokace SI skřížení, tedy spojení páteře a kyčlí. Všechny cviky, které jsem na to našla, cítím přesně v tom místě, kde mě to bolí, a trochu mi ulevují – tak se budu snažit cvičit a uvidím. Lékárnice mi na to samozřejmě odmítla prodat byť jen koňskou mast…

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u “Widget jsme nestihli (2. týden)

  1. tak at je brzo lip… jestli chces, mam jednu vybornou fyzioterapeutku, co me vzdycky zachranila… muzu dat kontakt

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *