Dobré čepice se vracejí

Ve čtvrtek jsem se vracela z kontroly na gynekologii trochu mimo sebe, takže jsem si nevšimla, že mi v autobuse (zřejmě z pootevřeného batohu) vypadla čepice. Když jsem to zjistila, byla jsem trochu naštvaná – to byla druhá, kterou jsem tuhle zimu ztratila, a jediná použitelná. Včera jsem se po Bibiním uspání vydala do Kiku, jediné prodejny s oblečením v dosahu, a donesla jsem si odtamtud jednu jakžtakž použitelnou čapku, než se dostanu do Camaieux nebo F&F, jediných krámů s oblečením, v jejichž čepicích nevypadám úplně jako dement. Vracela jsem se jinudy, než jsem odcházela, protože jsem nesla vyhodit smetí… a na rohu našeho domu, zhruba na půl cesty mezi naší zastávkou a tou příští (tedy v místech, kudy jsem určitě nešla), ležela na zmrzlém trávníku moje čepice.

Nemůžeme se s Lvíčkem shodnout, jestli ji po mně hodil někdo z okna, odnesl tam z té následující zastávky, když viděl, že mi vypadla, nebo si ji chtěl nechat a ztratil ji taky. Ale důležité je, že je zpátky. I když prý už zima končí

Příspěvek byl publikován v rubrice Tak všelijak a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u “Dobré čepice se vracejí

  1. hezky :-)) já jsem ke svojí nejoblíbenější čepici přišla dost podlým způsobem – našla jsem ji po cestě z hospody, ale je božská a je se mnou už pět let 🙂 (ale mě prej slušej všechny čepice, dí moje okolí 🙂 )

    • Nojo, cestou z hospody, to už by ji nejspíš ani původní majitelka nenašla 😉 čepicovej typ, závidím!

  2. Prostě za tebou šla až do posledních vlněných sil! Já vypadám ve všech čepicích tak dementně (hlavně, když si ji pak sundám a vlasy mi zůstanou přilepené k lebce s divokou vlnou dole), že jsem si tuhle zimu vystačila jen s kapucí od kabátu. Ale děcka ztrácí čapky pořád, naštěstí u nás v baráku žijí hodní lidé a stačí je pak posbírat po zábradlí jako padlé partyzány (čapky, ne sousedy…:)

  3. Nenašla jsem čepici ve které bych vypadala inteligentně. Pořídila jsem si kloubouk, v tom mi to sluší, problém je v tom, že mi v něm stejně mrznou uši 😀 Takže to většinou končí tak, že nosím Eliho čepice 😀 On si nepřipadá jak idiot, že musí nosit čepice a já jak idiot vypadám, ale okolí to prozatím ignoruje.

    Horší to zřejmě bude, až mu bude kolem 15 a bude mi říkat to, co si okolí jen myslí 😀

    • Taky jsem spíš typ na klobouky (aspoň některé), ale přesně, na uši to není řešení. Do Bibininých čepic se ovšem ještě nevejdu a mám ten pocit, že i za nějaký čas si radši budu kupovat vlastní 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.