Skeč společenský

Vyskočí mi na FB kontextovka na slevy kabelek. Sice mi nepřijde nijak zvlášť dobře zacílená, kabelky mám asi tři a z toho značkovou jedinou (Furla), ale otevřu a vidím docela hezkou tašku. Pošlu odkaz Lvíčkovi do práce. Možná to nevyplývá z mých příspěvků úplně jednoznačně, ale L. je, co se týká módy, mnohem uvědomělejší než já, právě se prokousává knihou Opravdový gentleman a hází vědomostmi o materiálech, stylech bot a kombinaci barev, na které nemám místo v mozku v tomhle případě já.

„To je saffiano leather! Za 80 éček to je bargain, to si snad kup!“

„Nojo, škoda, že já si na ty kabelky tak nepotrpím“ 😀

„Měla bys hezkou do společnosti“

„Do společnosti kojence a tříleťačky?“ 😀

„No, taky společnost!“ 😀

Příspěvek byl publikován v rubrice Skeče a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “Skeč společenský

    • To jo, škoda že si fakt nemyslím, že bych potřebovala novou kabelku 😀 (a teď si zním jako z takových těch článků „30 věcí, které žádná žena nikdy neřekne“… :D)

  1. Úplně vidím, jak ti do kabelky za 80 éček Motor vyblije dávku mlíka a Bibi si tam schová nedojezený banán na potom:) Mě to přesně láká, ale snažím se být rozumná A na kabelky si taky nepotrpím, já mám dokonce jen dvě. Spíš na sukně a šaty a pak řeším, že k nim nemám kabelku (a boty:) Takže z toho vyplývá, že když už, tak už všechno a komplet!

    • …a to bude mít cenu nejdřív někde v intervalu 2-5 let. Ale pobavilo mě, že jsem včera na gyndě potkala dvě velmi vystajlované majitelky kabelek téže značky – hned bych si zvedla status!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.