Fotopřehled 2015/8

Poslední kontrola. Poslední dny Bibi jako jedináčka. A Mělník.

Response code is 404

(PS: V pátek jsme byli ještě všichni večer na hřišti. Brigulína mě komandovala, že si mám sednout vedle ní na houpačku a houpat se… ale o tom jsem psát nechtěla. Když jsme dorazili na prázdné hřiště, Bibinka zklamaně vydechla „nejsou děti!“ Evidentně jí přece jenom nějaká sociální interakce chybí… tak mám hned lepší pocit z toho, že jí jedno přivezu domů :D)

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u “Fotopřehled 2015/8

 1. Ta poslední fotka je nejlepší, vypadá jako malý Buddha! Nebo jako malý Žmur, kolik váží? A co na něj Bibi? Přeju pohodové sblížení!

  • Při narození 3,8, teď cca 3,5. Měří 54, je ho celkem kousek. Bibi ho ještě neviděla (slzím), jenom na fotce, a to tvrdila, že je to Bibinka 😀 Už mi, myšička, chybí, ale přece jenom, je to sem tři čtvrtě hodiny a doteď nesla statečně, že jsem pryč (měla jsem v pátek vnuknutí jí vysvětlit, že maminka si pro miminko pojede už brzo do nemocnice a že teď pár dnů bude s babičkou a tátou), tak jsme si nebyli jistí, co by to s ní udělalo a jak by se jí odjíždělo. Navíc teda včera cestou sem píchnul Lvíček pneumatiku, tak by ji stejně nedovezl (dorazil o tři hodiny později jen na otočku).

   • Tak to jo, působí právě takovým lehce blahosklonným obříkovským dojmem:) Tak ať je to obřík dobřík bez kojeneckých trápení;) Aha – já myslela, že už jsi právě propuštěná domů. Stýskání chápu – mně se stýskalo strašně a když za mnou Žmur přišel, tak jsem se jako šestinedělka z literatury ukázkově rozplakala…no ale víš co. Pak jsem doma vzpomínala na to, jak jsem měla klídek na to být jenom s miminem (v podstatě poslední).

 2. Chtěla bych napsat něco v tom smyslu jako jak je Viktorek krásný a tak podobně, ale moje největší myšlenka, která zastiňuje všechno ostatní je závistivé:
  SAKRA JÁ UŽ CHCI TAKY PORODIT! 😀

  Promiň 😀

  • Vůbec se neomlouvej, já tomu tak strašně rozumím 😀 můj převládající pocit celý první den, přiznám se, nebyl „mám nádherné miminko a jsem nejšťastnější na celém světě“ (i když samozřejmě ano! :D), ale „já to mám ZA SEBOU a bylo to NAPOSLED co jsem byla těhotná a rodila“ 😀

   Ale taky se dočkáš, neboj!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.