Fotopřehled 2015/16

Asi mám jarní únavu. Nechce se mi psát, nechce se mi v zásadě nic a taky nic pořádně dělat nemůžu, protože koblih celé večery prořve. Částečně je to břicho, vždycky ale ne, tak jenom čekáme na spásnou hranici tří měsíců (a naštve mě, jestli se tou dobou nestane nic :D). A to mám ještě štěstí, že Lvíček jezdí z práce denně rovnou domů a celý večer tráví s Brigulí. Tedy kromě pondělka, kdy měl pracovní večeři, a pátku, kdy se zdržel kvůli tomu, že do něj někdo v koloně nacouval, ujel, on se rozjel za ním, dohonil ho, zavolal policajty a po hodině, kdy přijeli, se dozvěděl, že za nedodržení bezpečné vzdálenosti dostane pětikilo pokutu on. Lobo nebo psice by z toho jistě vytěžili hodnotný blogpost sám o sobě, ale mě celý týden bolí ten nedávno vyspravovaný zub (v rámci čelisti se to stěhovalo, až nakonec ustálilo tam) a ještě vítám tetičku Irmu dva týdny po šestinedělí a nejsem upřímně nějak v literárním módu. Ale koblih se na mě aspoň (skoro po dvou měsících) konečně usmál, počasí vypadá slibně a nejspíš se budeme brzo stěhovat. Ten ťukanec byl totiž poslední kapka ke Lvíčkovu rozhodnutí, že už prostě nechce dojíždět…

Response code is 404
Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u “Fotopřehled 2015/16

  1. zmrzlinu větrník jsem měla minulý týden a žádný terno teda 🙂 bibi na písku je kočka 😉 hele kde se berou talíře s ptákama ikea? pizejsová má momntálně pejskové období, dovádí mě to k šílenství :-/

    • Mně to chutnalo 🙂 díky – připomíná mi tam sochu svobody (do alba jsem to musela připsat :D) ad pejsek… já už jsem nějak stoická, ale je fakt, že ten den jsem pidižvínu převlíkala asi třikrát, po pejskách a po mandarinkách (to vůbec nejde vyprat!). Ale s talířema tě zklamu, ty jsou od tchyně ještě po L.

  2. Já mám nějaký pohnutý období i bez prdícího kojence. Tak snad je to jen ta jarní únava. Na fotce „Pejsek“ jsem si bez mouseover myslela, že Bibina usnula při jídle, takže ze mě ta únava asi přece jen mluví:)

    • Bibina usnula u jídla jenom jedinkrát a ani tak to nebylo hlavou do talíře, ale představa je to vtipná!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.