Viktorek 4 měsíce

No jo, už je to tak. Za posledních pár dní se koblih strašně změnil – skokově vyrostl, najednou se skoro nevejde do korbičky, oblečení vel. 68 přeskočil za necelý měsíc a už abych kupovala 74. Kupovala, protože tady končí éra dědění od Puffin a 3/4 věcí je růžových 🙂 ale něco použitelného se ještě našlo a pro začátek bude stačit sada pěti bodýček. Jestli teda bude nějaké to léto 🙂

Pořád dost řve, ale když se srovnal s návratem z dovolený, hodil se posledních pár dní docela do klidu. Strašlivě slintá, musela jsem mu koupit slintáček a vzhledem k tomu, že ho za pár hodin proslintá durch, by to klidně sneslo ještě jeden nebo dva. A pořád by něco okusoval. Se zuby to nespojuju, to může být klidně na dlouhé lokte.

Před dvěma týdny se otočil na břicho. Asi třikrát, a když zjistil, že už to umí, dělat to přestal 😀 na bříšku ale vydrží už poměrně dlouho a začíná se mu tam líbit. V noci se budí poprvé po 3-5 hodinách a následně tak po dvou, moc to neeviduju. Včera v noci ale spal 22-6 s jediným mezikojením a pak si ještě asi do půl osmé zdřímnul.

Včera dostal první mrkev. Už dostal olíznout banán, meruňku a pár lžiček jogurtu, tak jsem měla strach, že nebude chtít. Ale byl nadšený a zbodnul asi čtvrtku skleničky 🙂

Začíná se smát nahlas, i když je to spíš takové hlasité nadechování. Ale dělá to, když je veselý, tak to budu počítat 🙂 A je strašně krásný. Pochopitelně.

image

Příspěvek byl publikován v rubrice Tak všelijak a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “Viktorek 4 měsíce

  1. V tomhle období náš Junior taky hrozně slintal… no a zub mu vylezl až teď v 7 měsících, takže jak říkáš – je na dlouhé lokte. Jinak fakt nevím, na koho z vás rodičů je víc podobný, přijde mi, že z oka vypadl vám oběma (a tak to má být 😉 )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.