Fotopřehled 2015/30

Tenhle týden se zpožděním daným především mou aktualizací telefonu a tudíž potřebou ovládnout trochu jiný postup při nahrávání fotek. Plus kombinace hromady dalších faktorů. Víkend už mi popravdě připadá vzdálený nejmíň tak měsíc, takže se omlouvám. Nějak nestíhám. Q&A deník na mě vyčítavě mává prázdnýma stránkama od začátku července, asi měsíc po mně L. chce roztřídit fotky a ve sklepě jsou už čtrnáct dní stěhovací krabice. Pf.

Učení na nočník je peklo. Tedy na nočník už umí a dokonce i vcelku ochotně usedne, jsouc vyzvána, ale většinou vychází aspoň jedna nehoda na den, občas typu „maminko já sem počujala Šmoulinku“, jako třeba dneska. Zase to ale vykompenzovala cestou od doktorky (očkování V.), kam jsem jí dala plínku, protože jsem si nedovedla představit, jak řeším jedno dítě oočkovávaný a druhý vyrábějící louži v čekárně… a dítě se cestou domů kolem takových těch předbytovkových dvorků s trávou zamyslelo a povídá: „Já chci čujat na tavičku. To je jako nočník!“ Do té doby jsme ji nedovedli přesvědčit, aby se vyčurala venku, a tentokrát si řekla i s plínkou!, já ji odstrojila, podržela a ona se fakt vyčurala. (A pak se po probuzení sprostě vyčurala do spací plínky. Já to dítě fakt nepobírám.) Taky nejsem nijak odvázaná z faktu, že po dalších minimálně 4-5 let budu někomu utírat zadek. Na tom přebalováku mi to nevadí, ale vyplachovat tvorbu do WC se mi nějak ekluje. Konec urinačně-fekálního okénka…

Fotky tady, ani se mi nechce věřit, jak svlečení jsme celý týden byli doma i venku… 😀

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “Fotopřehled 2015/30

    • No já doufám, že ji na to v dohledný době převedu taky, ale zas to má tu nespornou výhodu, že si tam dojde sama a nemusí bejt furt u mísy narafičená stolička a v záchodě redukce. Z toho mám totiž taky divnej pocit 😀

  1. U nás dtto, ne že by mi nočník vadil – v téhle chvíli bych byla ráda, i kdyby se ČIčman chodila vyměšovat do křišťálové mísy, ale doufám, že začne stejně jako její bratr chodil rovnou na záchod.

    • Já se i ze začátku snažila ji nasměrovávat rovnou tam, ale setkalo se to se stejně nulovou odezvou jako nočník…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.