Fotopřehled 2015/39

Dnešní den byl z těch, kdy se večer po dvouhodinovém uspávání divé zvěře rozhlédnete kolem sebe, mávnete rukou a jdete si radši nalít víno. A navzájem se utěšujete, že jste snad o ten život nepřišli nadobro a za pár let to bude lepší 😀

Ostatně on i včerejšek stál za pytel, už probuzení připomínalo rána po mladistvých pařbách (což už dávno nedělám), doufala jsem, že se z kocovinového stavu proberu procházkou na kafe, ale procházka mi přinesla jen novou bolest SIček a křeče v žaludku po kafi a zbytek dne po čemkoli jsem snědla. Asi si fakt budu muset dát od kafe aspoň týden dva pauzu a uvidím, jestli to naskočí zpátky.

Ať moc dlouho nekecám, fotky.

A ještě dvě bonusová videa 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u “Fotopřehled 2015/39

    • Nadsázka 🙂 nás to většinou baví a Bibina v těch skoro třech už moc problémů nedělá, jenom občas jsou takový dny, kdy padnem oba ksichtem do polštáře a doufáme, že nás zadusí do rána sám… 😀 taky vtip. Mně nepřipadá, že bych s dětma přišla o osobní integritu, maličcí budou jen chvíli a vím, že se mi po tom bude jednou stýskat.

    • Tak samozřejmě mě to napadlo, ale je to jiného rázu než bývala má nechuť na kafe v těhotenství, plus tedy nespoléhám na antikoncepci kojením i při absenci cyklu. Ale kdyby náhodou, to by byl hodně cynickej fórek osudu 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.