Týden 2015/36

Takže ty nejžhavější novinky: máme doma lezce. Zatím to extrémně nepřehání, ale je vidět, že mu to dělá radost. Necouvá, jako to dělala Bibina v bezhlavé snaze se konečně pohnout z místa, uvážlivě nacpe kolena pod břicho, zahoupe se a posune. Když například nemůže dosáhnout na hračku, udělá jen jeden úsporný příplaz „na Meresjeva“ a je znát, že je sám se sebou spokojený.

Taky si čteme. Vydrží celé Ladovo leporelo a taky knížku o žralokovi Leopoldovi. Myslela jsem si o Briguli, že má knížky ráda, ale v tomhle věku je suverénně nejradši otrhávala a okusovala, nechat si číst bez toho, aby se snažila knížku zlikvidovat, vydržela s bídou jedno čtyřverší. Takže kéž by mu to tak vydrželo 🙂

Bibina měla v sobotu dva a tři čtvrtě roku a zrovna jsme ji celý den neviděli 🙂 teď zrovna už třetí den nespí a fotky jsou v nedohlednu. Kéž bych se aspoň dneska vyspala – od půl dvanácté do půl sedmé přerušovaně mi to vážně nestačí…

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u “Týden 2015/36

    • Ono je to relativní. U Bibiny jsem se toho hrozila, teď jsem se na to vyloženě těšila, a to i když už vím, „do čeho jdu“ – Viki byl hrozně mrzutej, když se chtěl někam dostat a nemohl, teď je mnohem spokojenější. A co se týče bezpečnosti, na vyvýšené ploše nebo v dosahu něčeho nebezpečného / rozbitného jsem ho nemohla nechat už dlouho, protože válel sudy, takže v tomhle ohledu to změna není 🙂 horší je, že zaregistroval můj telefon, takže sbohem nahrávání fotek a odpovídání na komentáře během dne 😀 (teď spí ;))

      • Nejhorší je, že to zůstane – obě naše děti spí už celou noc a stejně už to se spaním není jako dřív. Dokonce i na dovolený obcházíme většinou ráno zavřený kavárny a šmírujeme přes sklo, kdy začnou vydávat snídaně. Myslím, že to plynule přejde do stařecké nespalosti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.