Fotopřehled 2015/41

„Už to není mimino, už je to kluk!“ okomentovala Bibina Vikoušovu nedělní proměnu. A my s ní můžeme jen souhlasit, i když jsou to zatím drobné krůčky. Začal opatrně lézt po čtyřech, i když pokud se chce někam dostat rychle, sklouzne zpátky do své techniky asymetrického plazení. A poprvé byl schopen Brigitku hladit místo tahání za vlasy, a to je vážně velký pokrok. Zdá se, že se z nich pozvolna začínají stávat parťáci.

Kromě toho Vikuláš dobral poslední balení plen číslo 3 a přešel na 4 (v noci už je měl asi týden). A taky se začal stavět u gauče, což mě výrazně netěší a jsou z toho dost děsivé boulopády.

Víkend byl super. V pondělí boží podzimní procházka na Řepy a asi po třech týdnech abstinence jsem konečně zvládla vypít kafe, v neděli jsme to ještě upgradnuli, po obědě sbalili obě děti a vyjeli je uspat na Hrad. Včetně buržoustsko-hipsterské zastávky v hradním Sbuxu na dýňové latte (ale nějak mi letos nechutnalo jako jindy, u dna už bylo fakt přeslazené). Jenom domácnost pláče, kvílí a úpí. Uklízet budu, až bude hnusně.

Fotky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “Fotopřehled 2015/41

  1. Krásný ty všechny podzimní! Já letos na pořádný barvy nenarazila, mám pocit, že tu všechno listí rovnou padá nebo hnedne, žádný oranžový a červený… :/
    A jinak krásný ty hradčanský fotky – já to furt ignorovala, ale taky bysme tam s dětma někdy mohli, výhled krásnej! (a ty podzimní kelímky <3).
    No a pochopitelně úžasný děti – Vikouš roste do frajera 😉

    • Tak tady je letos asi nejbarevnější podzim za dlouhou dobu (a Irsko kam se hrabe vůbec :)) Hradčany dejte, ono to má fakt důvod, proč tam proudí všechny ty davy turistů 😉 a díky, začíná s ním být pomalu trochu pořízení, a jak skoro nemá a nikdy neměl vlasy, připadá mi, že vypadá pořád stejně – Bibina byla pomalu každej měsíc jiná 😀

  2. Ta tvoje otázka, kdo si udělá svatbu v říjnu.. třeba já! a víš, jak je na začátku října každej rok krásně – teplo a slunce? Letos jsme se na výročí fotili a já lítala v půl šestý u vody jen v šatech:o)

    • No herdek, najednou znám milion lidí, co měli svatbu v říjnu 😀 ale sama si těch teplých říjnů moc nepamatuju, tak jste asi našli okénko v Matrixu 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.