Viktorek 8. měsíc

Na svoje osmiměsíčniny si Viktorek sednul. Teda „sednul“, je to takový klek lomeno sed na patách, ale je to bez opory! Bibina ho takhle viděla a rozradostnila se: „Jé! Vypadá jako surikata!“ 😀 Je s ním zase o hodně větší legrace, ale taky to začíná být vážný objevitel a z radosti, že se může pohybovat za náma a za hračkama, se stal hon za kabely a sušáky.

Akorát že než jsem stihla napsat na telefonu blog, povedla se mi nejblbější věc na světě. Prokousla jsem si displej, když jsem ho nesla v zubech. Dement. Tři tisíce v háji nejmíň, a efektivní konec fotoblogů. Takže tady máte vytahané dvě fotky z paměti a zejtra jdu telefon balit a posílat na opravu. Ach jo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “Viktorek 8. měsíc

  1. Faník si pravděpodobně nikdy nesedne. Nejeví o tento druh pohybu žádný zájem. Zato se rozhodl pouštět gauče a zkoušet stát bez opory. Jestli se ten kluk dožije školky tak to bude malý zázrak.

    Ale Viktorek je sladký! Jak miminko do reklamy! 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.