Ozuben

Včera se prohlodal Vikoušovou spodní dásní první zub. Má ho, chudák, skoro o 45 stupňů naštorc proti linii čelisti, už začínám šetřit na rovnátka…

Taky jsme byli na desetiměsíční prohlídce (prý novinka, ani na ni nemáme kolonku v průkazu) – obvod hlavy už má větší než Brigule (47 proti 46 cm), váží asi 9400, leze, staví se, má slovní zásobu cca pět slov a dokonce na pokyn převedl náznak zamávání – paní doktorka byla spokojená, další prohlídka v únoru.

Být mladším sourozencem je ovšem specifický úděl…

image

A za čtrnáct dní jsou Vánoce. No maucta.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u “Ozuben

  1. Tak i vy jste se toho zubu dočkali! Super 🙂 Náš junior má ve 13 měsících čtyři (!) s tím, že se mu pravidelně klube jeden pár zubů za tři měsíce. Takže tímto tempem bude mít třeba v první třídě mléčné zuby komplet 😉 (třeba se mu aspoň nezkazí)… a nebo čeká, až se mu narodí ségra, aby se mu pak vyklubaly všechny zároveň (to abych se nenudila)

    • Bibina stihla komplet všech 1-5 do doby, než se narodil Vikouš, cca 2 roky 2 měsíce 🙂 byla v čele tabulek. Tenhle model hranici „6.-8. měsíc“ pro první řezáky fakt nestih 😀

    • On je strašnej mastodont. Na délku mu naměřila asi jen 73 cm, ale vyrůstá mi z osmdesátkových body a bundu nezapne pro ročního – nosí po dvouletým chlapečkovi.

      Sluší, sluší 😀 květinové dítě 😀

  2. Hippie! Gratuluju k zubu venku a neboj, u mléčného křivák vůbec nic neznamená. A i ten mléčnej se mu může pořád ještě srovnat, až vyrazí i ty okolo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.