Fotopřehled 2015/49

Prosinec. Začíná přituhovat. Kromě adventu, nadcházejících Vánoc a Mikuláše jsme ještě zařizovali Bibinky narozeniny. Více ve fotopříloze, jenom dort jsem zachytila jen na velký foťák, takže to doplním možná později.

PS: Vikouš se naučil „dávat pusinku“ – když mu řeknu o pusinku, otočí se a pootevře pusu 🙂 „jak jsi velký“ ho pořád nejsme schopní naučit, ale dneska ráno, když viděl, jak se Lvíček obléká do práce, začal nekoordinovaně šermovat jednou rukou a připadá nám, že to mělo znamenat „pápá“ 😀

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u “Fotopřehled 2015/49

 1. KOukám, že u vás ještě probíhaj pokusy o to naznačit mužovi, že by mohl dovalit mikuláše i pro tebe.. Já to vzdala asi před třema rokama:o)

  Prosímtě, co máte za kočárek pro panenky?:o) Díky:o)

  Viky na jedný fotce v holčičí halence nemá chybu:o)

  • Naděje umírá poslední! Třeba za pár let dostanu od dětí 😀

   Ten kočárek je něco polskýho, je od tchyně, ale docela dobrej a jak vidno, „trvanlivej“ – mám tušení, že to je http://www.login24.cz/pl/p/Kombinovany-kocarek-pro-panenku-nosidelko-a-taska-1-1/487 nebo něco hodně podobného.

   To jsou šatičky od Puffin, velikost 2-4 měsíce, které jsem nechala z nostalgie pro panenky 😀 zjevně nejenom 😀 Bibna má na sobě druhé v téže velikosti 😉

   • Tak prý muži dělám špatné PR a byla jsem nucena vydat dementi – k Mikuláši jsem dostala balíček datlí a fíků, jen to holt bylo o několik dní dřív a nezabalené.

    (Akorát nevím, proč si potřebuje dělat PR dobrého manžela. V té obří krabici s logem Mallu, co dneska přitáhnul domů, tak možná místo pomalého hrnce nebo xboxu bude fascikl rozvodových papírů…)

    • datle a fíky prá dní dopředu a nezabalené – toť trapná výmluva a ne dementi!:O)

     Díky za tip na kočár, já nakonec dneska koupila malý golfky, přeci jen to budem mít doma, tak ať to tu tolik nezavazí:o)

     • Není není, on na mě fakt myslel, to mi udělalo radost, a má nejspíš pravdu, že jsme se domlouvali, když se narodily děti, že navzájem si dávat nebudeme, jen jsem to asi vykojila 😀

      No, docela to překáží, ne že ne 😀 ale vždycky, když se toho L. chce zbavit, B. jako by to tušila, začne pár dní demonstrativně jezdit :)))

 2. A Brigule na tý fotce s pruhatým trikem vypadá starší než Žmur:)
  Mandle s pomerančem od Yves Rocher? Já se tam ještě nestihla vydat ani pro jablko s vanilkou, ale tohle je silnej kalibr!

  • Tos mi připomněla – Bibi včera dostala od mojí mámy svoji první holčičkovskou kosmetiku, sadu šamponu, sprcháče a balzámu na rty v princeznovských obalech. Uviděla to, rozzářily se jí oči a prohlásila „maminko, to je radost!“ 😀 Lvíček mi teď vyčet, že jsme se domluvili, že si Mikuláše dávat nebudem. To je asi i pravda, jen jsem to už stihla zapomenout :))) tak snad napřesrok 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.