Každý den jinak (20. týden)

Taky vám to připadá ne týden, ale skoro čtrnáct dní, co tu byl poslední článek? Já měla minulý týden na svoje poměry našlapaný událostmi – pondělí obligátní bitka o dětské hadry v Lidlu. V úterý přijel na návštěvu brácha, viděli jsme se po čtyřech letech a bylo to hrozně fajn. Mimo jiné jsem zjistila, že máme stejnou nejoblíbenější knížku – Mistra a Markétku, geny asi fakt fungujou 😀 ) Ve středu s oběma dětmi na Plusoptix, ve čtvrtek zase s oběma do Dejvic na hřiště a když jsem doufala, že v pátek vydechnu, rostly Vikoušovi zuby, permanentně na mně visel a řval (a jedinou hodinu jeho spánku jsem s ním strávila venku, takže zase nic). Víkend (třídenní, jelikož v pondělí měl Lvíček náhradní volno za řešení průserů při oncallu) byl taky super, asi nechám mluvit fotky, ale musíte mi dát ještě den na otitulkování. Fakt jsem trochu vydechla až včera, kdy byla B ve školce, ale to jsem se zase snažila být s Vikim a dát do pořádku tady tu kůlničku na dříví… a dneska mě přišla rodina vyburcovat v sedm, když už byli všichni půl hodiny vzhůru, a já se ne a ne probrat. Pro větší srandu na mě asi něco leze, takže jsem se dnes snažila polehávat a odpočívat, co Viki dovolil, ten byl hodnej, ale ne a ne usnout, tak jsem se musela se skřípějícími zuby vykopat na procházku, usnul v půl druhý, přes moje pokusy o probouzení chrněl do čtyř… a večer, kdy jsem chtěla dodělávat popisky k fotkám, jsem ho místo toho musela ve čtvrt na deset naložit zase do kočáru a dvacet minut vozit po stmívajícím se Zličíně, než zabral. Středa už je ale můj úplně nejzazší termín na týdenní přehledy, když vyloženě nepadají trakaře, takže pouštím ven.

Fotkypopisky doplním později.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “Každý den jinak (20. týden)

  1. Ty jo, já jsem se na tý jedný fotce nepoznala! A připomíná mi to, že bych měla ty naše fotky někam hodit, máte tam s Bibi hezkou společnou.o)

    • No, vidíš, já chtěla vlastně taky ještě pár fotek hodit někam mimo, protože tam není nikdo z nás, ale třeba Habrenka apod. 🙂 společnou fotku vždycky uvítám, moc jich nemám 😀

  2. Po kropenatce by u nás byla mela. Ale pokud jsem byla dřív mizerná cukrářka se snahou, tak teď už na snahu nezbývají síly ani čas. Ještěže máme kousek Antonínovo pekařství s domácím makovcem! Btw. mě mák taky nechutná, ale děti ho milují ve všem. Kéž by to na ně mělo aspoň tlumící efekt, že by třeba po o zalehli, ale působí to nějak naopak:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.