Fotky 2015/3

Fotowidget se nám povedlo nainstalovat, dohodnout se, jak bude fungovat, a dokonce ho i zprovoznit. A musím říct, že se mi líbí. Po rozkliknutí fotky uvidíte popisek, nebo si můžete rovnou otevřít celé album „postaru“ na Google+.

Response code is 404
Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u “Fotky 2015/3

  • Já jsem nadšená, jde to na pár kliků, nemusím kopírovat linky… tohle mi snad nějakou dobu vydrží 😉

 1. Vzkazovník je nejvíc! U nás nechybí ani instrukce, jak vyhazovat odpad do popelnice, případně se přes lepítka u místa činu komentuje, proč se na chodbě větrá, (když je potom zima?!). Jsem v pokušení lepit tam nedělní chvilky poezie:)

  Btw. V tom tričku vypadáš najednou nebezpečně těhotně! Vždycky mi to přišlo do porodu daleko, ale je fakt, že březen už je celkem za rohem.

  • Nedělní chvilky poezie… výbornej nápad, zkusím najít nějakou krátkou údernou věc, Orten, Seifert, Skácel, ovšem chtělo by to k tomu ještě skrytou kameru 😀

   No, podle původního termínu jsem 34+4, podle ultrazvuku 34+1… už fakt radši začínám s tím praním, balením a seznamama do porodnice 🙂 Dneska mě celý den tak divně bolelo břicho, že jsem si nebyla jistá, jestli náhodou neporodím hned, ale utěšujou mě ty internety a spol. s tvrzením, že děti narozené teď už většinou nemívají problém 🙂 ovšem ráda bych, aby ještě tak ten měsíc přece jenom vydržel…

   • Určitě vydrží. Já jsem podruhé „rodila“ snad od 30. t.t., výjimkou nebyly ani poslíčky v pravidelných intervalech, které vyvrcholily planým poplachem v 37.t.t. a nástupem do porodnice. Z kontrakcí jsem se vyléčila na prvním monitoru, pospala si na přípravce a dle doporučení ošetřujících lékařů vyčkala až do 39.t.t., byť jsem pocitově těch 14 dnů „rodila“ už při každé námaze. A nebýt Čičman plánovanou sekcí, vsadím se, že přes to všechno zase přenáším:) (Poprvé nic až do vyvolávání)

    • No budu doufat, protože jsem se ve dvě ráno vzbudila s hlavičkou v močáku, málem jsem na ten záchod nedošla a internety povzbuzujou, že u vícerodiček sestupuje plod až těsně před porodem 😀 nemá nárok, ovšem. Musím dokoupit oblečení, drogerii a lékárenské potřeby, na nějaký rození budu mít čas nejdřív začátkem února, ideálně až po Valentýnu 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.