Nový rok – nový blog

Neděste se, už se zase nestěhuju, jen jsem s novým rokem přehodnotila koncept týdenních shrnutí. V zásadě jsem zjistila, že to nejdůležitější mám stejně většinou na fotce a moje popisky na pluskových albech už kolikrát dosahují rozměrů blogu, plus mi pár lidí řeklo, že ty popisky k fotkám čtou stejně nejradši… tak jsem se rozhodla. Pluskové galerie trochu rozšířím (hlavně stran popisků) a týdenní přehled (zaplaťpámbu za ty dary) zruším. A blognu buď jednou za čas pelmel věcí, které nemám zdokumentované, nebo naopak nějaké zásadnější jednoudálosti. Tak, jak ostatně cítím, že by se to dělat mělo, jen mi v tom moje dokumentační mánie bránila. Odkazy budou asi v nějakém bočním okýnku, to ještě pořeším. Za tenhle týden tedy naposled bilanční blog s odkazem hned na dvě galerie: do Silvestra a od Novèho roku.

(Stejně si neumím představit, že bych dávala týdenní přehledy s miminem…)

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u “Nový rok – nový blog

   • A mně se právě zase hrozně líbí, jak vedeš blog ty… Píšeš, co se zrovna děje, žádná nutná pravidelnost, občas víc fotek, občas míň, delší článek, kratší článek, dítě, vaření, tvoření, všechno…
    Momentálně jsi jeden z mých nejsilnějších vzorů 😉 🙂

     • Joo, já to pochopila, akorát právě když si všimneš, tak poslední dobou Janina taky začíná systematizovat… 😉

  • Ty doufám zůstanou, resp. se vrátí – mimino by mohlo mít uznání a dát 5. března, ať to mám při jednom 😀 vás to fakt baví číst? Tak děkuju uctivě!

    • Cheche, já věděla, že tobě se bude zamlouvat 😀 ale on si to pidižvík stejně udělá, jak bude chtít, a ne jak my naplánujem 8)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.