Fotopřehled 2015/14

Dělat přehled uprostřed prodlouženého víkendu je takový hloupý, člověk má pocit, že vlastně ještě není neděle… ale Lvíček aka můj nejoddanější čtenář se dokáže připomenout, takže přece jen. Akorát na text už nezbylo moc času a energie, takže většinu popiskama u fotek. Co se k nim nevešlo:

 • Minulou neděli byla Bibi poprvé „v divadle“ – na posledním představení dětského divadélka v Europarku Štěrboholy. Bylo to na ni ještě moc dlouhé a když se zatáhla opona po prvním jednání, prohlásila prý sebevědomě „a to je konec!“
 • Včera mi skončilo šestinedělí, ale že bych to pozorovala… uvidíme, co prohlídka ve čtvrtek.
 • Viktorkovi přišla pozvánka na vítání občánků.
 • Bibi má dnes 2 roky a 4 měsíce. Blogpost chystám, ale…
 • Lvíček jednou řekl, že malej vypadá trochu jako Kalousek. Obtížně se mi teď té asociace zbavuje.
 • Ve čtvrtek se Bibi překlopila s Viktorkovým košíčkem, ve kterém nespí (a ještě ten večer jsme ho rozebrali). Dneska u snídaně mi Lvíček řekl „myslíš, že je možný, že jsem v tý ráně viděl čelist?“ Už jsem toho moc nesnědla.
 • Dvakrát jsme tenhle víkend šli kolem Hostivaru. Doufám, že se tam co nevidět zastavíme i posedět, vypadalo to super.
 • Měli jsme se stěhovat do docházkové vzdálenosti od tchánů, ale bohužel to neklaplo (majitel se rozhodnul byt nakonec prodat). Snad ještě něco vyjde, protože představa, že si tchyně vezme párkrát týdně Bibinu cestou z práce… o la lá.
 • Koupili jsme Bibi Dětskou encyklopedii Larousse. Jako líbí se jí, ne že ne, ale vyžaduje z 90 % jen oddíl o vesmíru, což jsou přes hrdé proklamace na obálce, které ho jmenují jako jeden z oddílů, ubohé dvě dvoustránky. Věřím, že ještě přijde k užitku, ale do té doby jí musíme koupit ještě extra knížku o vesmíru.
Response code is 404
Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u “Fotopřehled 2015/14

  • No, náhodou už jsem zvažovala, že tam Bibinu někdy vezmu, až bude míň zima, aby se mi vevnitř koroptváček neuvařil 😀 mají tam fajn vláček jako knižní poličky a u zastávky busu je i hřiště… Jen to kafe holt jen automatový 🙂

 1. Ten wazovski na nočníku, hilarious!!! 😀 😀 😀

  Mimochodem, Lvíček si s tím duplovláčkem a kostkama docela vyhraje, cooo? 😀

  P.S: Kalouska nevidím 🙂

 2. Náramek ala Pandora mě naprosto rozsekal 😀 stejně jako čtení příšerce – fakt boží 🙂 Viki je skvělej, vypadá jako hrozný zlatíčko, vůbec nevěřím, že i řve 😀 chudák když spí i s nohou přes krk :-))

  • Dám i nějaký uřvaný fotky 😉 ale jinak je hodnej, ona ta miminčí existence je holt náročná.

 3. Ten výraz Wazovskiho na nočníku je fakt k smíchu, super:-D. Jinak do Hostivaru chodíme, jídlo neurazí ani neohromí, pivo dobrý. Chodíme tam vždycky komplet, tedy já, Kuba, kluk a pes a obsluha byla vždycky milá. Posezení venku je pro děti ideál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.