Fotopřehled 2015/18

Tři věci:

 1. Přiznám se, že nemít Picassu a WordPress v telefonu, tak neblognu asi nikdy nic.
 2. Opět přichází čas starého dobrého prohlášení „už nikdy se nestěhuju“! Bohužel vím, že to není pravda, když jdeme z vlastního do nájmu, že si časem něco svýho zase chtít pořídit budem Každopádně fuck stěhování a už jenom šest dní vydržet!
 3. V noci na dnešek jsem měla sen, že jsme k Bibině a Vikoušovi měli ještě čtyřčata holky. Jmenovaly se Diana, Lýdie, Iveta a Marcela a já řešila, jakýma barvičkama je rozdělit – nechat růžovou Bibině jako prvorozené, nebo jí dát žlutou, kterou miluje? Tyrkysovou pro některou z holčiček, pro Vikiho, nebo ji jako neutrální barvu kočárku vynechat? Jak vidíte, šlo o samé srdcervoucí problémy, v tom snu jsem s tím množstvím dětí nějak neměla problém, ovšem po probuzení dumám, jestli by ta sterilizace nebyla přece jenom nejbezpečnější.

Užijte si fotky.

Response code is 404
Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u “Fotopřehled 2015/18

 1. Tyjo, Viki má tentokrát úžasný fotky – krásný zachycený výrazy!!! (Ten Mazlík děsně je sladkej!) 😉
  A přeju hodně sil do stěhování, za pár dní je to za vámi! 🙂

  • Děkuju děkuju, už jen pět nocí, z toho tři s pidižvínou! 😀 (budeme mít matraci 180 vcelku, tak snad nás pak nebude tolik utlačovat :D)

 2. Hodně štěstí na stěhování! Jinak máme stejnej miminkovskej vkus: máme stejné proužkované modrobílé námořnické pyžamo, chrastítko, bodyčko s riflemi a deku z Ikey 😉 Ať se daří!

  • To nebude problém, beztak je po tobě, jinou Marcelu neznám 😉

   Nejsi první, kdo mi to říká! Já to moc nevidím, ale zas… obě jsou naše a už my dva jsme si docela podobní, tak asi jo 😀

 3. Manželovi se nedávno zdálo, že máme ke klukům dvojčata – zase kluky. Kryštofa a Vojtěcha, chvíli sterilizaci taky zvažoval 😀 Prý to bylo děsný!

  Na stěhováni držím pěsti, ať je vše v pohodě a rychle za váma.

  • Chápu naprosto! 😀 u nás to bylo v tom snu překvapivě v pohodě, až po probuzení jsem se orosila 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.