Poprvé v kině (11. týden)

V neděli jsme byli s Bibi poprvé v kině. Já poprvé asi po dvou letech (červen 2014, jestli se nepletu, ach jo) a užili jsme si to všichni. Zootropolis byla super, pro nás spousta fórů od zpěvačky Gazelle (kterou bohužel nezpívala Adele, ale Shakira) přes telefony s nakousnutou mrkví až třeba po místní mafii, pro Bibinu prostě… zvířátka, akce, příroda 🙂 Určitě chci DVD a nemůžu si přestat zpívat Try Everything.

Jinak sotva jsme se vyhrabali z jedné nemoci, zase nám tu proběhla další – Viki měl dvě noci osmatřicítky (vždycky jen v noci), pak to naštěstí ustoupilo a přišla rýma. Brigule je už od víkendu furt nějak na hraně, občas má kolem 37 a je unavená a protivná nebo naopak tulivá, ale zatím drží. V sobotu spala přes den a asi díky tomu měla v noci lehčí spaní a přišla kolem čtvrté, v neděli pak asi vinou zážitků z kina už kolem třetí, ale předtím celý týden zvládla spát v pokojíčku až cca do šesti, což je úplně, ale úplně jiná káva, než když se v té posteli okopáváme čtyři.

Dneska jsem tu měla úklidovou službu, o čemž napíšu asi až ten příští týden, ale připadám si, jako by mi někdo ukradl den, a výsledek není nijak extrémně oslnivý (když jsem si navíc musela uklidit krámy z povrchů, což je upřímně řečeno stejně největší podíl bordelu). Ale aspoň tu budeme mít na Velikonoce uklizeno. Velikonoce jdou jinak úplně mimo mě, zítra si chci naplánovat aspoň, kdy upeču beránka a kdy mazanec. Přání neposílám. Možná za rok.

Fotky tady.

6 komentářů u “Poprvé v kině (11. týden)

  1. A jéje, Tyty ve filmu, to by se u nás asi taky chytlo. Jinak ty obrázky jsou super. Už se těším, až se dočkám i holčičkovských výkresů. Pižmič lidi natož objekty na procházce vůbec nekreslí, jen všechny dopravní prostředky, vesmírné lodě a bubáky vlastně, no. Takže nějací humanoidi tam jsou:)

    • My dlouho mysleli, že B na to kreslení vůbec nebude, samé čáry a ani náznak obrázku. A během asi měsíce nebo dvou došla až k takovýmhle skoro abstrakcím 😀 jsem zvědavá na Vikiho, obecně teda na jeho zájmy, protože že by byl třeba nějak výrazně vozidelmilný, to mi zatím nepřipadá…

  2. jste dobrý, my nebyli v kine ještě ani s pětiletakem 🙂 u nás je pyžamo jednorazova zaležitost, každý večer čistý, nejsem schopná uhlídat aby ho nezasvinili od pasty nebo snídaně..

  3. Jé na tom jsme byli s Toníčkem taky a pro velký úspěch s ním na to šel muž dnes znovu 🙂 Bibinka kreslí moc krásně, hrozně se mi to líbí, Toník přinesl ze školky vajíčko, na kterým je namalovaný náhrobek, ale prý je to mapa pokladu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.