Konečně jsme se spálili (21. týden)

A rovnou oba, v sobotu na dvouhodinové procházce, kde nebylo skoro ani ždibec stínu a slunce pálilo jako v červenci. Lvíček se bohorovně nenamazal, já ano, ale jak se ukázalo, poněkud ledabyle 😉

V pondělí měl Lvíček náhradní volno a B nešla do školky, tak jsme to pojali jako další den víkendu, relaxovali jsme a kupovali oblečení a boty. V poledne jsem si koupila letní trekovky já (plus dvoje kalhoty pod kolena – kraťasy to nejsou, tříčtvrťáky taky ne a na cedulce je napsáno Bermudas, tak nevím 😀 ), když se děti vyspaly, vzali jsme je pro sandály do Blatničky a cestou domů si skočil pro svoje trekovky do Sportissima i Lvíček. Od té doby, kdykoli je má na noze, brečí, proč prý si je ke kočárku nekoupil už před třema lety?! 😀

v úterý jsem měla svátek… a zbytek týdne zas nějak profrčel (a propršel). Nojono.

Fotky tentokrát bez popisků, doufám že doplním, ale slíbit nemůžu…

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “Konečně jsme se spálili (21. týden)

  1. V kolik jste byli v pondělí v tý Blatničce? My tam šli taky – 10 minut po otvíračce tam bylo asi 7 matek s dětma a blížila se bouřka, tak jsme to otočili a šli domů:o) Ale možná jsme se tam skoro potkali:o)

    • Tak mezi tím houfem jsme byli 😀 asi nějaká davová psychóza… Koukám, že fotky zkoušených bot máme 16:40, tudíž jsme tam mohli být tak asi 16:20, takže jsme se asi fakt těsně minuli :))

  2. Tak vše nej k svátku! U nás první spáleniště před 2 týdny z Jizerek – já efektně jen na pravý ruce:) Ale Žmur se spálil šeredně za krkem, kde jsme ho zapomněli máznout..tak už aspoň ví, kde se připomínat, když mám v ruce opalovák:)

    • Děkuju! Za krkem mažu děti, i když jdem jenom ze školky, ale ono je vždycky nějaké místo, na které se zapomene a pak bolí jako čert, z vlastní zkušenosti si pamatuju třeba uši, nárty nebo kolena z vnější a především vnitřní strany… au.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.