Dělám si z tebe prčičky (38. týden)

To teď s oblibou používá Bíba. Něco řekne, a když si to ověřujeme, vzápětí to vezme zpět: „Já jsem si jenom dělala prčičky.“ Kontaminace „prču“ a „srandičky“ nás dostává do kolen 🙂 Prčičky si zjevně dělala, i když jsme ji našli nalezlou do bubnu pračky. To jsem nefotila, protože jsem měla strach o ten buben, ale wtf solidní.

Minulý týden se nic zvláštního nedělo, v sobotu byl na Zličíně jarmark a nějak slabší než loni, v neděli jsme se vydali do zahrad Pražského hradu pro kaštany. Měla jsem chuť dát si k procházení podzimním Hradem Pumpkin Spiced Latte, ale jednak se mi nechtělo stát frontu ve Starbucksu na předražený kelímek přeslazené bryndy, a jednak… jsem prostě neměla náladu na přeslazenou bryndu. Tak jsem si ho udělala doma. Smíchala jsem půl lžičky skořice, po čtvrt lžičkách mletého zázvoru a muškátového oříšku a trochu přejet struhadlo novým kořením. Množstvím podle chuti posypat standardní latte, přidat trochu cukru a/nebo vanilkového extraktu. Hezký podzim, fotky zde 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u “Dělám si z tebe prčičky (38. týden)

  1. Ty kalhoty jsou teda mazec 😀 ale jinak fotky moc krásné a moc Vám závidím tu vzdálenost k zahradám Pražského hradu. Když jsem ještě studovala v Praze, moc ráda jsem tam z P6 chodívala na relax. Teď to mám podstatně dál…

  2. Jak velkou máte pračku? Čičman má taky fotku bubnu, ale to jí byl rok. Ale taky jsme ji vytahovali rychle pryč, než starší bratr využije hozené rukavice, jak se zbavit mladší sestry:)

    • Na 7 kilo, ovšem Bibina má nejmíň dvojnásobek. Mladší bratr se ji snaží zatím akorát zavírat do dvířek 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.