Dva měsíce: odpočet začíná (39.-42. týden)

Do čeho? A co byste tak ode mě čekali? 😀 přesně za dva měsíce je 24. 12. Takže tak. Začínám objednávat dárky a modlit se, ať je tentokrát míň stresu a zvládneme všechny bohulibé adventní aktivity plus důkladný úklid (hahaha).

Kofein je zpátky. Ne úplně v původní míře, nedělá mi problém vydržet den bez kafe – a když, tak si většinou dělám napůl bezkofeinovou instantní. Ale nemám ani problém si dát plnovoltážní s návštěvou nebo v kavárně. Jen mi to zatím nepřináší až takovou radost jako dřív, zůstal z toho společenský rituál a pomůcka na vzpružení (po ránu jsem si ale začala dělat zelený čaj, nakopává pozvolněji a příjemněji). Nicméně lepší, než když jsem se při pomyšlení na kávu tak leda otřásla.

Když už jsme u zajímavých míst, kde se dá zajít na kafe, před pár týdny jsme byli s Lvíčkem v centru a prošli jsme si IKEA Point. Strašně pěkný místo! Ale ta kavárna úplně nahoře z toho byla asi nejhezčí 😀 Předtím jsme byli konečně v Bruxxu na mušlích a zážitek předčil očekávání (účet teda bohužel taky).

Měli jsme i další fajn výlety, převážně s dětmi, protože lehli z celého babího léta až minulý týden. Skvělé byly svatováclavské slavnosti na Budči, kde Bíba dala celou dětskou soutěž a Viki vykysnul na hodinu u středověkého mlýnku na mouku. Očekávaně zabodovalo NZM i Botanická s dýněmi. Děti jsme vzali i do cirkusu, z čehož jsem měla hodně smíšené pocity, ale všem se nám to nakonec líbilo. Víc je ve fotkách, které snad někdy i okomentuju, ale zas mi to nabobtnalo na čtyři týdny, takže achjo. Čekala jsem, že budu mít s podzimem míň fotek a víc času, ale opak je pravdou, protože jednak bylo fakt výtěžné a krásné babí léto, jednak jsem začala pracovat. Budu si muset úplně překopat rutiny. Ale i na to už se těším.

Předvánočním přípravám nazdar!

39. týden

40. týden

41. týden

42. týden

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “Dva měsíce: odpočet začíná (39.-42. týden)

  1. Mušle v Bruxxu jsou boží! Kromě účtu bych zmínila i personál, co se nás snažil dost bezostyšně ignorovat a na konci natáhnout, ale ani tím mi umění jejich kuchaře nezhořklo v ústech:) Do cirkusu mě tahá Čičman. A popravdě, se mi tam vůůůbec nechce právě kvůli tomu všemu okolo. Asi ji radši vezmu na nový cirkus jen s akrobaty.

    • Jestli můžu postřeh za sebe, tak možná až na šelmy jsem měla dojem, že to ty zvířata docela baví. Jako nebude mi líto, až zvířecí drezúru zruší (i když tedy nevím, kam pak všechny půjdou), ale zároveň mě to představení nijak neznechutilo. Ale příště taky asi radši jen na lidský.

    • No myslím takové ty věci, kdy a jak uklízet a dělat domácí věci nebo koníčky, aby mi to nezasahovalo do práce. Je to strašně těžký, to asi znáš 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.