Fotopřehled 2015/44

Nabitý víkend, takže nebyl čas nahrávat fotky a psát blog… ale stálo to za to. Oba dny jsme dali odpolední procházku s oběma dětmi a bylo to super – v sobotu naše klasické kafe na Řepích, ale až po obědě, plus jsme se zašli podívat do Aktivního lesoparku Řepy a na vyhlídkovou věž, před kterou se Bibina probudila a chtěla se tam podívat, nicméně když ji tam Lvíček vystrkal, řvala, že se bojí 😀 V neděli jsme jeli do Šárky, Bibině jsme přetrhli spaní (usnula při parkování a pak strašila do půl čtvrté) a ani včera po školce, ani dneska už po obědě neusnula, takže myslím, že už vážně končíme a odpolední spánek bude jenom, když bude fakt fyzicky unavená, případně když se někam v půlce dne pojede autem. Jelikož se to kryje s nejintenzivnějším obdobím „a proč, a kterej, a kde…“, je to trochu únavné, ale že oba usnou v osm večer, to se zas počítá 😀 včera jsem šla spát v devět s Vikulášem, protože jsem kvůli němu byla vzhůru od čtyř – nejdřív kojení, pak řev, asi hodina houpání v obýváku (výhradně na rukou – v manduce být nechtěl, chudáci moje záda), po hodině a půl na půl hodiny usnul, ale já už ne a celé odpoledne jsem byla úplně na kaši.

V pátek přišel opravený mobil. Tímto bych chtěla veřejně pochválit DílyNaMobily, asi jedinou firmu u nás, která zvládne vyměnit jen sklo místo celého displeje a oprava je tak nejmíň o polovinu levnější. Mobil nechávám většinu dne na stole nebo na gauči a plánuju si na něj pořídit betonovej kryt 😀

Mimochodem říjen prosvištěl, ani jsem si ho skoro nevšimla. Před chvílí tu bylo 24. září a tři měsíce do Vánoc, a teď už to nejsou ani dva! Do půlky listopadu chci mít dárky objednaný a z krku, už na tom pracuju.

Fotky (mix z obou telefonů) tady.

(Jo a Vikouš se dneska začal posunovat vestoje u gauče.)

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “Fotopřehled 2015/44

  1. Odkud máš ten lis na sušenky a kde je ten park v Řepích?!

    Bibi vám roste do krásy, Viky je úžasňák čím dál větší:o)

  2. Park vypadá dobře, vůbec jsem netušila, že něco takovýho je. Třeba z toho tobogánu bych Žmura nevyndala několik hodin:) Dárky no…ani mi nepřipomínej, přes veškerá zbožná přání je začnu objednávat až ke konci listopadu, což zase znamená jediný: fronty na poště a večery v e-shopech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.