Fotopřehled 2015/43

Intenzivní tejden. Nejvíc středa, kdy měla Brigitka svátek, Vikouš osmiměsíčniny (viz surikata) a já si prokousla displej na telefonu. Asi tady nebudu ani vysvětlovat podrobnosti, je to něco, jako když jsem šla v kvartě z obýváku do kuchyňského koutu a zlomila jsem si u toho nohu. Pure Jaňule, jak říká Lvíček.

Vikouš umí sedět, i když zatím jen na patách, takže jsme zrušili vaničku. Poslední dobou se tam koupal na čtyřech (a stoupal si), ale mně se nechtělo ohýbat a přidržovat ho celé koupání ve velké vaně – tak teď už můžu jen dohlížet (nebo se to sveze s koupáním Bibiny, což je vůbec win).

Brigule v pátek školku obrečela, nevím proč, snad to příště bude zas lepší. Blížící se třetí narozeniny jsou ale čím dál víc znát. Ve čtvrtek jsme spolu poprvé pekly – já odměřovala suroviny a ona je důležitě sypala/lila do mísy robotu. Byl to pro mě až dojímací zážitek, jen houšť! Na druhou stranu… Dnes začalo období A proč? doprovázené už nějakou dobu doplňujícími dotazy „a kam“ „a co“ „a kdo“ „a kde“, vše v nekonečné smyčce. Myslím, že si budu brzo hledat větev.

Dnes byla na Zličíně drakiáda. V podání Lvíčka a Bibi to vypadá tak, že dole nefouká vítr, tak si vyběhnou nesoutěžně na kopec, chytnou poryv, odmotají draka až do konce, kde zjistí, že vlasec není připevněn k držátku, a sledují ho přistát na nejbližší terase. (A mě nejvíc žere, že jsem to neviděla, taková jsem krkavčí matka :D)

PS: kdyby někdo stál o první tři balíky oblečení. Zbytek snad příští týden (74 oboupohlavní, 80, 86 a 92 holčičí).
http://aukro.cz/sada-detskeho-obleceni-vel-56-65-ks-i5753730429.html
http://aukro.cz/sada-detskeho-obleceni-vel-62-70-ks-i5753733528.html
http://aukro.cz/sada-detskeho-obleceni-vel-68-47-ks-i5753755591.html

A ohledně fotek… no, není to taková bída, jak jsem předpokládala. Takže tady.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u “Fotopřehled 2015/43

 1. Fotky skvělý, jsem se bála, že jich bude málo! 🙂
  Ty podzimní… <3
  A dětičky! Dostává mě Bibi s těma originálníma nápadama, opravdu kreativní tvor 😀

  • Myslíš nočník na hlavě atd.? 😀

   Jsem na ty fotky ulítlá, musím je zas trochu zredukovat… nakonec jich málo není, jen ta kvalita :/

    • Vidíš, a já myslela, že to dělaj všechny děti! 😀 tak mám jen malou šaškovou, ok… (a omlouvám se, že jsem si nevšimla odpovědi)

   • V pohodě 🙂 ono je na to focení holt potřeba zkombinovat světlo + obě děti zabavené aspoň ve vedlejším pokoji, což teď ve všední den prakticky nepůjde skloubit a ve svátek asi budeme mít jiný program, uvidíme…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.