Měla jsem lepší týdny (7. týden)

Když vám den po Valentýnu Vikouš vyrazí telefon z ruky a už podruhé na něm odejde sklo.

Když se ve středu vydáte na ježdění na ponících do stanice přírodovědců na Smíchově a skončíte na Andělu zapadaní sněhem (nakonec z toho byla hodina v herně, ale příjemná).

Když pečete koblihovi k prvním narozeninám na oslavu kachnu a zrovna přesně v ten den vám odejde horkovzduch, takže kachna je v půl dvanácté akorát vlažná. A drobnější, popřípadě osobní věci radši nepočítám.

Ale abych nebyla jen negativní – koblih je ročák a je z toho faktu nadšen. Přejde půl obýváku, hraje si sám, jí sám v židličce… a věříme v ještě lepší zítřky 🙂

Omluvte kvalitu fotek ze starého mobilu 🙁

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal, Pidižvíci a jeho autorem je quanti. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u “Měla jsem lepší týdny (7. týden)

    • Tu prezentaci myslíš? To je interní funkce v Picase, já všechno nahrávám do Fotek Google (Google Photos), v novém androidu je to jako jedna aplikace místo starší Galerie, ve starém androidu nahrávám z Galerie pomocí prográmku Picasa Tool. Pak si to většinou na počítači přes photos.google.com okomentuju (protože to tam jde líp) a jdu na picasaweb.google.com, kde jsou ta samá alba, rozkliknu vpravo „odkaz na toto album“ a v podmenu, které se v tom otevře, ještě „vložit prezentaci“. Tam si zakliknu velikost, zobrazování popisků a vyplivne mi to přímo kód na blog 🙂 snad je to srozumitelné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.